Call Us : +420 739 420 494

ŠKOLENÍ KUCHAŘŮ

Home  >>  SLUŽBY  >>  ŠKOLENÍ KUCHAŘŮ

slide2

Vaši kuchaři jistě odvádí výbornou práci a Vašim hostům připravují jen ty nejlepší pokrmy. Nicméně, každá profese a pro gastronomii to platí obzvláště se vyvíjí, přicházejí nové trendy, nové suroviny.

Nabídněte Vašim hostům to nejlepší z moderní gastronomie.

Tým našich profesionálních kuchařů si pro Vás připravil tématické tréniky pro Vaše kuchaře dle typu kuchyně, kdy Vaši kuchaři si osvojí práci s netradičními surovinami, osvojí si nové, moderní a k surovinám šetrné pracovní postupy.

Vaši kuchaři Vám jistě budou vděčni za možnost rozšíření znalostí a nového náhledu do moderní gastronomie. 

Veškerá školení provádíme ve Vaší provozovne, kdy pro přípravu pokrmů využíváme Vaše technologie. Tedy nstane se, že Vašeho kuchaře necháme v našem studiu vařit na moderních technologií, které Vás podnik postrádá. Tedy pro Vašeho kuchaře jen to, co je v možnostech technologického zázemí Vašeho provozu.

Veškeré školení připravujeme individuálně dle konkrétních požadavků a jsou prováděna v domácím prostředí pracovníků, tedy v provozovně, ve které pracují. Nestane se tedy, že pracovníci jsou školeni na technologie, které ve své provozovně nemají.

 

 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a cena je stanovena dle rozsahu požadovaných informací a podkladů. Pro nezávaznou schůzku volejte 739 420 494 nebo pište na email.